Манівео. Швидка фінансова допомога

Манівео. Швидка фінансова допомога

Манівео. Швидка фінансова допомога

Сучасне життя є дуже динамічним та насиченим, часто ставить перед людиною свої вимоги, створює умови, що потребують для їх вирішення додаткових фінансових витрат. Нерідко такі витрати можуть перевищувати сьогочасні можливості людини, і тоді постає питання: де б позичити грошей? Зазвичай суми потрібні невеликі, буквально до зарплати (або до отримання іншого очікуваного прибутку), проте, як часто буває, ні друзі, ні рідні саме зараз, або й взагалі, не можуть допомогти грошима. І це дійсно глухий кут, якщо не знати однієї речі: сьогодні будь-якої миті можна звернутись по швидку фінансову допомогу. Наприклад, до Moneyveo.

Moneyveo (або українською Манівео) – це досить популярний український сервіс з надання грошових позичок (кредитів) на простих і вигідних умовах. Не являючись банківською установою, Moneyveo, однак, пропонує цікаві умови кредитування фізичних осіб, які можуть вам виявитись корисними та стати у нагоді в слушний момент.
Як і переважна більшість мікрофінансових організацій, сервіс пропонує досить обмежені суми кредиту, які так і називають – мікрокредити. Різні сервіси пропонують свої умови, у Moneyveo ж сума позички, при першому звертанні, становить від 50 до 3 500 грн. У разі, якщо клієнт сумлінно виконав свої зобов’язання по кредиту, вчасно та у повному обсязі його сплатив, при повторному та подальших зверненнях розмір кредиту буде збільшено до 15 тисяч гривень. Звісно, потрібно розраховувати свої можливості щодо вчасного погашення позички, адже її термін досить обмежений і складає 30 діб.

Такий термін кредитування може здатись надто коротким, проте у нього є вагомі переваги. По-перше, і сума не є завеликою: можна умовно провести паралелі з медичною сферою, де кредит від Moneyveo – це «швидка допомога», натомість великий банківський кредит – «лікування у стаціонарі». По-друге, швидке погашення кредиту вигідне через незначну переплату за процентами: з процентною ставкою по першому кредиту у 0,01% (одна сота частина від одного відсотку) на день загальна переплата буде становити максимум 10 грн. 50 коп. – погодьтесь, мізерна ціна за вчасне вирішення нагальної проблеми! До того ж, проценти нараховуються лише за фактичний строк користування кредитом: сплатили кредит раніше – зекономили на процентах.

Як було зазначено, відповідальність за визначення суми кредиту, яку ви гарантовано зможете погасити, покладається цілком на вас, адже Moneyveo, на відміну від банків, не вимагає документального підтвердження платоспроможності клієнта, не висуває умови обов’язково офіційного працевлаштування. Навіть не зовсім добра кредитна історія не стане на заваді наданню кредиту – звісно, якщо попередні порушення кредитної дисципліни не були доволі серйозними.

Для оформлення заявки в Moneyveo достатньо лише мати повних 18 років, дійсну банківську карту, паспорт та довідку з податкової з ідентифікаційним номером, а також номер мобільного телефону та адресу електронної пошти для зв’язку. Всі дані (прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, адреса реєстрації, сімейний стан, дані паспорту, ідентифікаційний номер, телефон та e-mail, номер банківської карти), які обов’язково мають бути точними та достовірними, зазначаються на сайті сервісу Moneyveo у спеціальній електронній анкеті:

Заявка на кредит. Крок 1
Крок перший: оберіть суму та термін кредиту
Заявка на кредит. Крок 2
Крок другий: зазначення особистих даних
Заявка на кредит. Крок 3
Крок третій: соціальна інформація та паспортні дані
Заявка на кредит. Крок 4
Крок четвертий: зазначити свою адресу проживання
Заявка на кредит. Крок 5
Крок п’ятий: відомості щодо працевлаштування та джерел прибутку
Заявка на кредит. Крок 6
Крок шостий: зазначення реквізитів банківської картки

Як бачите, у заповненні анкети-заявки немає нічого складного та незвичайного, однак відомості, нагадаємо, слід надавати лише достовірні та у обсязі й форматі згідно встановлених вимог.

Подати заявку можна будь-коли: сервіс працює у максимально зручному режимі 24/7/365, тобто звернутись можна у будь-який час доби на протязі всього тижня та року, без вихідних і святкових днів. Рішення по заявці (зазвичай, позитивне) приймається автоматизованою системою протягом кількох хвилин, про що повідомляється клієнт, а грошові кошти зараховуються на банківську карту після її верифікації певним чином (для того, щоб пересвідчитись, що її власником є саме цій клієнт), зазвичай миттєво, іноді пізніше – в залежності від регламенту роботи банку, у якому було оформлено картку. Автоматизація прийняття рішення фактично унеможливлює будь-яку необ’єктивність та вплив людського фактору. А ще суттєво заощаджує час.

У Moneyveo діють різні акції, програма лояльності та зручна система пролонгації (подовження терміну) кредиту.

Сплачувати кредит у Moneyveo дуже зручно, тим більше, для цього передбачено декілька альтернативних способів:
— зі свого Особистого кабінету в профілі сервісу з прив’язаної банківської картки;
— за допомогою банківського платіжного терміналу;
— через інтернет-банкінг Приват24;
— звичайним банківським переказом, або ж
— за телефоном.

Немає сенсу надавати зараз покрокову інструкцію до кожного з наведених способів – на сайті Moneyveo, у розділі «Як це працює», є вся необхідна інформація. Будь-яку допомогу можна отримати також на сайті у режимі online.

Отже, якщо ви через будь-які обставини потребуєте термінової фінансової допомоги, варто звернутись по швидкий кредит на вигідних умовах до Moneyveo, для чого лише необхідно мати комп’ютер або мобільний ґаджет з виходом в Інтернет. Вирішення фінансових проблем за допомогою сервісів мікрокредитування – звична практика у найбільш розвинених країнах світу, де вже давно переконались у перевагах швидких кредитів. Приєднуйтесь і ви.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...
ПОДЕЛИТЬСЯ

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ